| Fiyat | : | 221,49 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 12.072,62 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Paket İletim Hızı | 95.23 Mpps |
| Seri | Instant On 1930 |
| Switching Kapasitesi | 128 Gbps |
| Tür | Fibre Channel Switch Blade (SAN Director Blade) |
| Port Sayısı | 24 |
| Montaj | Rack montajlı (1U, 19 inç) |
| Boyutlar | 442.5 × 221.5 × 43.9 mm |
| Ağırlık | 2,41 kg |
| Ek Özellikler | Desteklenen protokoller / fonksiyonlar: VLAN, ACL, QoS, STP / RSTP / MSTP, Link Aggregation (LACP), IPv6 desteği Yönetim: Aruba Instant On Portal, Web GUI, SNMP Gecikmeler: ~2.4 µs (1 Gbps), ~1.3 µs (10 Gbps) Maksimum güç tüketimi: ~22,6 W Boşta güç tü |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | JL682A |
| Marka | Aruba |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.