| Fiyat | : | 1.084,98 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 59.138,35 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek / CPU | Çift çekirdekli CPU |
| Paket İletim Hızı | 14.88 Mpps |
| Seri | Instant On 1960 |
| Switching Kapasitesi | 176 Gbps |
| Tür | Managed Access Switch |
| Port Sayısı | 48 |
| Montaj | Rack montajlı (1U, 19 inç) |
| Boyutlar | 442.5 mm × 402.8 mm × 43.95 mm |
| Ağırlık | 4,9 kg |
| Ek Özellikler | MAC tablosu kapasitesi: 16.000 giriş IPv4/IPv6 statik yönlendirme desteği (32 giriş) VLAN, QoS, ACL, Jumbo Frame (9216 byte), Link Aggregation (LACP) Yönetim: Web arayüzü, Aruba Instant On mobil uygulaması ve bulut tabanlı yönetim STP/RSTP/MSTP desteği SN |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | JL809A |
| Marka | Aruba |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.