| Fiyat | : | 4.570,40 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 250.147,02 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Hızı | 2933 MT/s |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Bellek Yuvaları | 16 DIMM slot |
| Çekirdek Sayısı | 12 çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0,1,5,10 |
| Disk | 480 GB |
| Disk Yuvası | 8 x SFF |
| Fan Sayısı | 4 |
| Form Faktör | Rack Tipi 2U |
| Güç Kaynağı | 2 × 1100W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | Intel Xeon Silver 4310 |
| İşlemci Adedi | 1 |
| İşlemci Hızı | 2.1 GHz |
| İşlemci Türü | Xeon |
| İşletim Sistemi | Canonical® Ubuntu® Server LTS, Microsoft® Windows Server® with Hyper-V, RedHat® Enterprise Linux, SUSE® Linux Enterprise Server, VMware® ESXi |
| L3 Önbellek | 18 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 512 GB |
| RAID Kartı | PERC H755 |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Yönetim Modülü | iDRAC9 Enterprise |
| Model | Dell PowerEdge R550 |
| Boyutlar (GxDxY) | 87.3 × 444.5 × 711.2 mm |
| Ağırlık | 16 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | - |
| Marka | Dell EMC |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.