| Fiyat | : | 7.342,63 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 399.586,16 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 2x32 GB |
| Bellek Hızı | 4800 MT/s |
| Bellek Kanalı | 8 |
| Bellek Tipi | DDR5 ECC RDIMM |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Yuvaları | 16 DIMM slot |
| Bölgesel Uyum | EMEA Server |
| Çekirdek Sayısı | 12 çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Disk | 2 x 480 GB |
| Disk Yuvası | 16 x SFF |
| Form Faktör | Rack Tipi 2U |
| Güç Kaynağı | 700W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | Intel Xeon Silver 4410Y |
| İşlemci Adedi | 2 |
| İşlemci Hızı | 2.0 GHz |
| İşlemci Türü | Xeon |
| L3 Önbellek | 30 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 1 TB |
| RAID Kartı | PERC H755 |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Yönetim Modülü | iDRAC9 Enterprise |
| Model | Dell PowerEdge R760xs |
| Boyutlar (GxDxY) | 482 mm x 736 mm x 868 mm |
| Ağırlık | 27 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | - |
| Marka | Dell EMC |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.