Lütfen Teklif İsteyin |
FortiGate-200F Güvenlik Duvarı - 18 GE RJ45 Bağlantı Noktası, 8 GE SFP Yuvası, 4 10GE SFP+ Bağlantı Noktası (Yalnızca Cihaz, Abonelik Yok)
18 x GE RJ45 (1 x MGMT bağlantı noktası, 1 X HA bağlantı noktası, 16 x anahtar bağlantı noktası dahil), 8 x GE SFP yuvası, 4 x 10GE SFP+ yuvası, NP6XLite ve CP9 donanım hızlandırmalı.
İçindekiler: Donanım Birimi, FortiCare Premium Bilet İşleme, Gelişmiş Donanım Değiştirme (NBD), Ürün Yazılımı ve Genel Yükseltmeler, Kurumsal Hizmetler Paketi (IPS, Yapay Zeka Tabanlı Satır İçi Kötü Amaçlı Yazılım Önleme, Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Koruması, Satır İçi CASB Veritabanı, Veri Kaybı Önleme, Uygulama Kontrolü, URL, DNS ve Video Filtreleme, Antispam, Saldırı Yüzeyi Güvenliği ve FortiConverter Hizmeti) ve sözleşme süresi

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ağırlık | 6.35 kg |
| Antivirüs | Gerçek zamanlı zararlı yazılım koruması |
| Application Control Throughput | 13 Gbps |
| Boyutlar | 54 x 51 x 18 cm |
| CASB (Cloud Access Security Broker) | Bulut uygulama güvenliği |
| Concurrent Sessions | 3,000,000 |
| Concurrent SSL Sessions | 300,000 |
| Çalışma Ortamı | Rack-mountable |
| DLP (Data Loss Prevention) | Veri sızıntısı önleme |
| Donanım Form Faktörü | 1U |
| Dual Power Supplies | Çift güç kaynağı ile yüksek erişilebilirlik |
| Enerji Tüketimi | 100-240V |
| Firewall Throughput | 27 Gbps |
| FortiLink | FortiSwitch entegrasyonu ile ağ yönetimi |
| FortiSandbox | Gelişmiş tehdit analizi ve izolasyonu |
| IPS | Gelişmiş saldırı tespiti ve engelleme |
| IPS Throughput | 5 Gbps |
| IPSec VPN Throughput | 13 Gbps |
| Lisans Tipi | FortiCare Premium + FortiGuard Enterprise Protection |
| New Sessions per Second | 280,000 |
| NGFW Throughput | 3.5 Gbps |
| Port Sayısı | 18 |
| Redundancy Özellikleri | Çift güç kaynağı (non-hot swappable) |
| SD-WAN Destek | Evet |
| Spam Koruması | E-posta güvenliği |
| SSL Inspection Throughput | 4 Gbps |
| SSL VPN Throughput | 2 Gbps |
| Threat Intelligence | FortiGuard Labs'tan AI destekli tehdit istihbaratı |
| Threat Protection Throughput | 3 Gbps |
| TPM (Trusted Platform Module) | Donanım tabanlı güvenlik için entegre TPM |
| USB Portları | Evet |
| Uygulama Kontrolü | Uygulama düzeyinde trafik yönetimi |
| VPN Protokolleri | IPSec, SSL VPN |
| Web Filtreleme | URL, DNS ve video filtreleme |
| Yönetim Arayüzü | Web tabanlı GUI, CLI, SNMP |
| Lisans Süresi | Lisanssız |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | FG-200F |
| Marka | Fortinet |
| Stok Durumu | Var |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.