Lütfen Teklif İsteyin |

| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ağırlık | 1.0 kg |
| Antivirüs | Gerçek zamanlı zararlı yazılım koruması |
| Application Control Throughput | 2.8 Gbps |
| Boyutlar | 4.45 x 21.6 x 16 cm |
| CASB (Cloud Access Security Broker) | Evet (FortiCASB entegrasyonu) |
| Concurrent Sessions | 720,000 |
| Concurrent SSL Sessions | 74,000 |
| Çalışma Ortamı | Masaüstü |
| DLP (Data Loss Prevention) | Evet |
| Donanım Form Faktörü | Desktop |
| Dual Power Supplies | Hayır (tek güç kaynağı) |
| Enerji Tüketimi | 8.3 W |
| Firewall Throughput | 5 Gbps |
| FortiLink | FortiSwitch entegrasyonu ile ağ yönetimi |
| FortiSandbox | Desteklenir (harici FortiSandbox entegrasyonu ile) |
| IPS | Gelişmiş saldırı tespiti ve engelleme |
| IPS Throughput | 2.25 Gbps |
| IPSec VPN Throughput | 4.5 Gbps |
| Lisans Tipi | FortiCare Premium + FortiGuard Enterprise Protection |
| New Sessions per Second | 85,000 |
| NGFW Throughput | 1.25 Gbps |
| Port Sayısı | 5 |
| Redundancy Özellikleri | Çift güç kaynağı (non-hot swappable) |
| SD-WAN Destek | Evet |
| Spam Koruması | Evet (FortiGuard Email Security ile) |
| SSL Inspection Throughput | 1.3 Gbps |
| SSL VPN Throughput | 1.5 Gbps |
| Threat Intelligence | FortiGuard Labs'tan AI destekli tehdit istihbaratı |
| Threat Protection Throughput | 1.1 Gbps |
| USB Portları | Evet |
| Uygulama Kontrolü | Uygulama düzeyinde trafik yönetimi |
| VPN Protokolleri | IPSec, SSL VPN |
| Web Filtreleme | URL, DNS ve video filtreleme |
| Yönetim Arayüzü | Web GUI, CLI, REST API |
| Lisans Süresi | 5 YIL |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | FG-50G-BDL-809-60 |
| Marka | Fortinet |
| Stok Durumu | Var |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.