Lütfen Teklif İsteyin |
FortiGate-80F Donanımı artı 5 Yıllık FortiCare Premium ve FortiGuard Kurumsal Koruma
İçindekiler: Donanım Birimi, FortiCare Premium Bilet İşleme, Gelişmiş Donanım Değiştirme (NBD), Ürün Yazılımı ve Genel Yükseltmeler, UTP Hizmetleri Paketi (IPS, AV, Botnet IP / Etki Alanı, Mobil Kötü Amaçlı Yazılım, Virüs Salgını ve İçerik Devre Dışı Bırakma ve Yeniden Yapılandırma, Uygulama Kontrolü, Web ve Video Filtreleme ve Antispam Hizmeti dahil olmak üzere FortiGate Cloud Sandbox) ve sözleşme süresi
| FortiGate 80F | FortiGate 81F | FORTIGATE 80F-BYPASS | FORTIGATE 80F-POE | FORTIGATE 81F-POE | |
|---|---|---|---|---|---|
| Donanım Özellikleri | |||||
|
GE RJ45/SFP Paylaşılan Medya Çiftleri |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
GE RJ45 Dahili Bağlantı Noktaları |
6 |
6 |
6 |
— |
— |
|
GE RJ45 FortiLink Bağlantı Noktaları (Varsayılan) |
2 |
2 |
2 |
— |
— |
|
GE RJ45 PoE/+ Bağlantı Noktaları |
— |
— |
— |
6 |
6 |
|
GE RJ45 PoE/+ FortiLink Bağlantı Noktaları (Varsayılan) |
— |
— |
— |
2 |
2 |
|
GE RJ45 Bağlantı Noktası Çiftini Atla (WAN1 ve Bağlantı Noktası1, varsayılan yapılandırma) |
— |
— |
Evet |
— |
— |
|
Kablosuz Arayüz |
— |
— |
— |
— |
— |
|
USB Bağlantı Noktaları 3.0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
Konsol (RJ45) |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
Dahili Depolama |
— |
1 adet 128 GB SSD |
— |
— |
1 adet 128 GB SSD |
|
Güvenilir Platform Modülü (TPM) |
Evet |
Evet |
Evet |
Evet |
Evet |
|
Bluetooth Düşük Enerji (BLE) |
Evet |
Evet |
Evet |
Evet |
Evet |
|
Sistem Performansı — Kurumsal Trafik Karışımı |
|||||
|
IPS Aktarım Hızı2 |
1,4 Gb/sn |
||||
|
NGFW Verim2, 4 |
1 Gb/sn |
||||
|
Tehdit Koruması Aktarım Hızı2, 5 |
900 Mb/sn |
||||
|
Sistem Performansı |
|||||
|
Güvenlik Duvarı Verimi (1518/512/64 bayt UDP paketleri) |
10/10/7 Gb/sn |
||||
|
Güvenlik Duvarı Gecikmesi (64 bayt UDP paketleri) |
3,23 μs |
||||
|
Güvenlik duvarı aktarım hızı (saniyedeki paket sayısı) |
10,5 Mp/sn |
||||
|
Eşzamanlı Oturumlar (TCP) |
1.5 Milyon |
||||
|
Yeni Oturum/Saniye (TCP) |
45,000 |
||||
|
Güvenlik Duvarı Politikaları |
5,000 |
||||
|
IPsec VPN Aktarım Hızı (512 bayt)1 |
6,5 Gb/sn |
||||
|
Ağ Geçidinden Ağ Geçidine IPsec VPN Tünelleri |
200 |
||||
|
İstemciden Ağ Geçidine IPsec VPN Tünelleri |
2,500 |
||||
|
SSL-VPN Aktarım Hızı |
950 Mb/sn |
||||
|
Eşzamanlı SSL-VPN Kullanıcıları (Önerilen Maksimum Değer, Tünel Modu) |
200 |
||||
|
SSL Denetleme Verimi (IPS, ort. HTTPS)3 |
715 Mb/sn |
||||
|
SSL Denetimi CPS (IPS, ort. HTTPS)3 |
700 |
||||
|
SSL Denetimi Eşzamanlı Oturumu (IPS, ort. HTTPS)3 |
100,000 |
||||
|
Uygulama Denetimi Aktarım Hızı (HTTP 64K)2 |
1,8 Gb/sn |
||||
|
CAPWAP Aktarım Hızı (HTTP 64K) |
9 Gb/sn |
||||
|
Sanal Etki Alanları (Varsayılan / Maksimum) |
10 / 10 |
||||
|
Desteklenen Maksimum FortiSwitch Sayısı |
16 |
||||
|
Maksimum FortiAP Sayısı (Toplam / Tünel Modu) |
96 / 48 |
||||
|
Maksimum FortiToken Sayısı |
500 |
||||
|
Yüksek Kullanılabilirlik Yapılandırmaları |
Aktif-Aktif, Aktif-Pasif, Kümeleme |
||||
| Boyutlar | |||||
| Yükseklik x Genişlik x Uzunluk (inç) | 1,6 x 8,5 x 7,0 | 1,6 x 8,5 x 7,0 | 1,6 x 8,5 x 7,0 | 2,4 x 8,5 x 7,0 | 2,4 x 8,5 x 7,0 |
| Ağırlık | 2.4 lbs (1.1 kg) | 2.4 lbs (1.1 kg) | 2.6 lbs (1.2 kg) | 3.1 lbs (1.4 kg) | 3.1 lbs (1.4 kg) |
| Biçim katsayısı | Masaüstü/Duvara Montaj/Raf Tepsisi | ||||
| Çevre | |||||
| Giriş Derecelendirmesi | 12V DC, 3A (isteğe bağlı çift yedeklilik) | 12V DC, 3A (isteğe bağlı çift yedeklilik) | 12V DC, 3A (isteğe bağlı çift yedeklilik) | +54V DC, 3A (çift yedeklilik isteğe bağlı) | +54V DC, 3A (çift yedeklilik isteğe bağlı) |
| Gerekli Güç (Yedeklilik İsteğe Bağlı) | 2 Harici DC Güç Adaptörü, 100–240V AC, 50/60 Hz ile çalışır | ||||
| Maksimum Akım | 115VAC / 0.4A, 230VAC/0.2A | 115VAC / 0.4A, 230VAC/0.2A | 115VAC / 0.4A, 230VAC/0.2A | 115VAC / 2.2A, 230VAC/1.1A | 115VAC / 2.2A, 230VAC/1.1A |
| Isı dağılımı | 52,55 BTU/saat | 56,30 BTU/saat | 52,55 BTU/saat | 402.26 BTU/saat | 467,5 BTU/saat |
| Çalışma sıcaklığı | 32–104°F (0–40°C) | ||||
| Depolama sıcaklığı | -31–158°F (-35–70°C) | ||||
| Nem | %10–90 yoğuşmasız | ||||
| Çalışma Yüksekliği | 5.000 m'ye (16.404 ft) kadar | ||||
| Uyma | |||||
| Emniyet | FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, UL / cUL, CB | ||||
| Sertifikalar | |||||
| ICSA Laboratuvarları: Güvenlik Duvarı, IPsec, IPS, Antivirüs, SSL-VPN | |||||
Fiyatlandırma Notları:
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ağırlık | 1.25 kg |
| Antivirüs | Gerçek zamanlı zararlı yazılım koruması |
| Application Control Throughput | 1.4 Gbps |
| Boyutlar | 21.6 × 16 × 4.5 cm |
| CASB (Cloud Access Security Broker) | Evet (FortiCASB entegrasyonu) |
| Concurrent Sessions | 1,500,000 |
| Concurrent SSL Sessions | 100,000 |
| Çalışma Ortamı | Masaüstü |
| DLP (Data Loss Prevention) | Evet |
| Donanım Form Faktörü | Desktop |
| Dual Power Supplies | Hayır (tek güç kaynağı) |
| Enerji Tüketimi | 18.7 W |
| Firewall Throughput | 10 Gbps |
| FortiLink | FortiSwitch entegrasyonu ile ağ yönetimi |
| FortiSandbox | Desteklenir (harici FortiSandbox entegrasyonu ile) |
| IPS | Gelişmiş saldırı tespiti ve engelleme |
| IPS Throughput | 1.4 Gbps |
| IPSec VPN Throughput | 4.5 Gbps |
| Lisans Tipi | FortiCare Premium + FortiGuard Enterprise Protection |
| New Sessions per Second | 35,000 |
| NGFW Throughput | 1 Gbps |
| Port Sayısı | 18 |
| Redundancy Özellikleri | Tek güç kaynağı |
| SD-WAN Destek | Evet |
| Spam Koruması | Evet (FortiGuard Email Security ile) |
| SSL Inspection Throughput | 850 Mbps |
| SSL VPN Throughput | 900 Mbps |
| Threat Intelligence | AI/ML destekli FortiGuard Güvenlik Servisleri |
| Threat Protection Throughput | 900 Mbps |
| USB Portları | Evet |
| Uygulama Kontrolü | Uygulama düzeyinde trafik yönetimi |
| VPN Protokolleri | IPSec, SSL VPN |
| Web Filtreleme | URL, DNS ve video filtreleme |
| Yönetim Arayüzü | Web GUI, CLI, REST API, SNMP |
| Lisans Süresi | 5 YIL |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | FG-80F-BDL-950-60 |
| Marka | Fortinet |
| Stok Durumu | Var |
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.