Lütfen Teklif İsteyin |
| FORTIAP U231G | |
|---|---|
| Donanım | |
| Donanım Türü | İç Mekan AP |
| Telsiz Sayısı | 3+1 BEBEK BEZİ |
| Anten Sayısı | Dahili x2 Çift bantlı Wi-Fi + x2 Üç Bantlı Wi-Fi ve Tarama + 1 Tek bant 2.4GHz BLE/ Zig Arı |
| Anten Tipi ve Tepe Kazancı | PIFA anteni. Çift bant: 4.5 dBi için 2.4GHz, 5.5 GHz için 5 dBi Tr Bandı: 4.5 dBi için 2.4GHz, 5.5 GHz için 5 dBi 6GHz bandı için &5.5dBi BLE anteni: 4.0dBi için 2.4Ghz |
| Frekans Bantları (GHz) | 2.400–2.4835, 5.150–5.250, 5.250–5.350, 5.470–5.725, 5.725–5.850, 5.925–6.425, 6.425–6.525, 6.525–7, 5.925–6.875, 6.875–7.125 |
| Radyo 1 Yetenekleri | Frekans bandı: 2.4GHz Kanal genişliği: 20 / 40MHz Modülasyon: BPSK, QPSK, 64/256/1024 QAM MIMO Zincirleri: 2x2 Servis |
| Radyo 2 Yetenekleri | Frekans bandı: 5.0GHz Kanal genişliği: 20/40/80/80 + 80MHz Modülasyon: BPSK, QPSK, 64/256/1024 QAM MIMO Zincirleri: 2x2 Servis |
| Radyo 3 Yetenekleri | Frekans bantları: 6.0GHz Kanal genişliği: 20/40/80 / 160MHz Modülasyon: BPSK, QPSK, 64/256/1024 QAM MIMO Zincirleri: 2x2 Servis ve tarama |
| Maksimum Veri Hızı | Radyo 1: 574 Mbps'ye kadar Radyo 2: 1201 Mbps'ye kadar Radyo 3: : 2401 Mbps'ye kadar |
| Bluetooth Düşük Enerjili Radyo | Bluetooth tarama ve iBeacon reklamı @ 10 dBm maks TX gücü |
| Arabirim | 1 adet 100/1000/2500 Base-T RJ45, 1 adet 10/100/1000 Base-T RJ45, 1x Tip 3.0 USB, 1 RS-232 RJ45 Seri Bağlantı Noktası |
| Ethernet Üzerinden Güç (PoE) | 1 x 802.3at PoE varsayılan |
| Eş Zamanlı SSID'ler | 24'e kadar |
| EAP Tür(ler)i | EAP-TLS, EAP-TTLS/MSCHAPv2, EAPv0/EAP-MSCHAPv2, PEAPv1/EAP-GTC, EAP-SIM, EAP-AKA, EAP-HIZLI |
| Kullanıcı/Cihaz Kimlik Doğrulaması | WPA™, WPA2™ ve WPA3™ ile 802.1x veya önceden paylaşılan anahtar, WEP, Web Captive Portal, MAC engelleme listesi ve izin verilenler listesi |
| Maksimum Tx Gücü (İletken) | Radyo 1: 2.4GHz: 23 dBm / 200 mW (2 zincir birleşik) Radyo 2: 23 dBm / 158 mW (2 zincir birleşik) Radyo 3: 6GHz: 21 dBm 80 mW (2 zincir birleşik @ 160MHz Siyah Beyaz) |
| Kensington Kilidi | Evet |
| IEEE Standartları | 802.11a, 802.11b, 802.11e, 802.11g, 802.11h, 802.11i, 802.11j, 802.11k, 802.11n, 802.11r, 802.11v, 802.11ac, 802.11ax, 802.1x, 802.3ad, 802.3af, 802.3at, 802.3az |
| Desteklenen SSID Türleri | Yerel Köprü, Tünel ve Mesh |
| Telsiz İstemci Başına Kapasite | Radyo başına en fazla 512 istemci (Radyo1, Radyo2 ve Radyo3) |
| Hücresel Bir Arada Yaşama | Evet |
| LED Kapalı Modu | Evet |
| Gelişmiş 802.11 Özellikleri | |
| OFDMA (OFDMA) | Evet |
| Uzamsal Yeniden Kullanım (BSS Renklendirme) | Evet |
| UL MU-MIMO | Evet |
| DL-MU-MIMO | Evet |
| Gelişmiş Hedef Uyanma Süresi (TWT) | Evet |
| ZeroWait DFS | Hayır |
| Kablosuz İzleme Yetenekleri | |
| Rogue Scan radyo modları | Arka Plan, Özel |
| WIPS / WIDS radyo modları | Arka Plan, Adanmış (önerilir) |
| Paket Dinleyicisi Modu | Evet |
| Spektrum Analizörü | Evet |
| Boyutlar | |
| Uzunluk x Genişlik x Yükseklik | 7,18 x 7,18 x 2,12 inç (182,4 x 182,4 x 54,0 mm) |
| Ağırlık | 1.75 lbs (0.8 kg) |
| Montaj Seçenekleri | Tavan, T-ray ve duvar |
| Birlikte Verilen Aksesuarlar | Tavan, T-Ray ve Duvar için Standart Montaj kiti |
| Çevre | |
| Güç kaynağı | SP-FAP400-PA-XX veya 802.3at PoE (GPI-130) |
| Güç Tüketimi (Maksimum) | PoE'ye bağlı bağlıdır |
| Nem | %5 - 90 yoğuşmasız |
| Çalışma / Depolama Sıcaklığı | 32°–122°F (0° - 50°C) / -22°–158°F (-30°–70°C) |
| Yönerge -leri | Alçak Gerilim Direktifi • RoHS |
| UL2043 Plenum Malzemesi | Evet |
| Arızalar arasındaki ortalama süre | > 10 Yıl |
| IP Derecelendirmesi | YOK |
| Dahili Aşırı Gerilim Koruması | Evet |
| Isabetsiz PoE Yük Devretme | YOK |
| Sertifikalar | |
| WiFi Alliance Sertifikalı | Evet |
| DFS | O |
| Garanti | |
| Sınırlı Ömür Boyu Garanti | Evet |
Fiyatlandırma Notları:
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kategori | Access Point |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | FAP-231G |
| Marka | Fortinet |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.