| Fiyat | : | 438,70 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 24.021,98 TL |
FortiAP-23JF Duvar Plakası Erişim Noktası
Üçlü radyo (802.11 b/g/n/ax 2x2 MU-MIMO ve 802.11 a/n/ac/ax 2x2 MU-MIMO), dahili antenler, 4 x 10/100/1000 RJ45 bağlantı noktası (1x 802.3at PoE PD, 1x 802.3af PoE PSE, 2x PoE Olmayan Bağlantı Noktası), BT / BLE, Konsol Bağlantı Noktası (RJ45). Duvar plakası montaj kiti dahildir. Güç siparişi için: 802.3at PoE enjektör GPI-130 veya AC adaptörü SP-FAP23J-PA-10. İsteğe bağlı masaüstü standı: FAP-MNT-WJ-20. Bölge Kodu A
| KırkınAP-23JF | |
|---|---|
| Donanım | |
| Donanım Türü | İç mekan duvar jakı/masaüstü AP |
| Telsiz Sayısı | 3 + 1 BLE |
| Anten Sayısı | 4 tek bantlı WiFi + 1 çift bantlı tarama + 1 tek bantlı 2.4 GHz BLE/ZigBee |
| Anten Tipi ve Tepe Kazancı | PCB anteni Çift bant: 4.0 GHz bandında 2.4 dBi ve 4.0 GHz bandında 5 dBi BLE anteni: 3.5 GHz bandında 2.4 dBi |
| Frekans Bantları (GHz) | 2.400–2.4835, 5.150–5.250, 5.250–5.350, 5.470–5.725, 5.725–5.850 |
| Radyo 1 Yetenekleri | Frekans bandı: 2.4GHz Kanal genişliği: 20 / 40MHz Modülasyon: BPSK, QPSK, 64/256/1024 QAM MIMO Zincirleri: 2x2 Servis |
| Radyo 2 Yetenekleri | Frekans bandı: 5.0GHz Kanal genişliği: 20/40 / 80MHz Modülasyon: BPSK, QPSK, 64/256/1024 QAM MIMO Zincirleri: 2x2 Servis |
| Radyo 3 Yetenekleri | Frekans bantları: 2.4GHz ve 5.0GHz MIMO Zincirleri: 1x1 Frekans Tarama |
| Maksimum Veri Hızı | Radyo 1: 574 Mbps'ye kadar Radyo 2: 1200 Mbps'ye kadar Radyo 3: Yalnızca frekans tarama |
| Bluetooth Düşük Enerjili Radyo | Bluetooth tarama ve iBeacon reklamı @ 10 dBm maks TX gücü |
| Arabirim | 7x 10/100/1000 Base-T RJ45 Bağlantı Noktası (1x 802.3at PoE (PD), 1x 802.3af PoE (PSE), 2x PoE Olmayan Bağlantı Noktası, 1x Geçişli giriş, 1x Geçişli çıkış, 1x RS-232 RJ45 Seri Bağlantı Noktası |
| Ethernet Üzerinden Güç (PoE) | 1 x 802.3at PoE varsayılan Çalışma modları: 802.af PoE tarafından desteklenmektedir - Yalnızca Radyo Işlevsel -liği; 802.3at tarafından desteklenmektedir - Tüm radyolar + PSE (7W); DC güç adaptörü ile güçlendirilmiştir - Tüm telsizler + USB + PSE ( 802.3af) |
| Eş Zamanlı SSID'ler | 16'ya kadar (arka plan taraması etkinse 14) |
| EAP Tür(ler)i | EAP-TLS, EAP-TTLS/MSCHAPv2, EAPv0/EAP-MSCHAPv2, PEAPv1/EAP-GTC, EAP-SIM, EAP-AKA, EAP-HIZLI |
| Kullanıcı/Cihaz Kimlik Doğrulaması | WPA™, WPA2™ ve WPA3™ ile 802.1x veya önceden paylaşılan anahtar, WEP, Web Captive Portal, MAC engelleme listesi ve izin verilenler listesi |
| Maksimum Tx Gücü (İletken) | Radyo 1: 2.4GHz: 23 dBm / 200 mW (2 zincir birleşik) Radyo 2: 5GHz: 22 dBm / 158 mW (2 zincir birleşik) Radyo 3: NA |
| Kensington Kilidi | Evet |
| IEEE Standartları | 802.11a, 802.11b, 802.11e, 802.11g, 802.11h, 802.11i,802.11j, 802.11k, 802.11n, 802.11r, 802.11v, 802.11ac, 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.1Q, 802.1X, 802.3ad, 802.3af, 802.3at, 802.3az, 802.3bz |
| Desteklenen SSID Türleri | Yerel Köprü, Tünel ve Mesh |
| Telsiz İstemci Başına Kapasite | Radyo başına 512 istemciye kadar (Radyo1 ve Radyo2) |
| Hücresel Bir Arada Yaşama | Evet |
| LED Kapalı Modu | Evet |
| Gelişmiş 802.11 Özellikleri | |
| OFDMA (OFDMA) | Evet |
| Uzamsal Yeniden Kullanım (BSS Renklendirme) | Evet |
| UL MU-MIMO 802.11ax modu | Evet |
| DL-MU-MIMO | Evet |
| Gelişmiş Hedef Uyanma Süresi (TWT) | Evet |
| ZeroWait DFS/Çevik DFS | Hayır |
| Kablosuz İzleme Yetenekleri | |
| Rogue Scan radyo modları | Arka Plan, Özel |
| WIPS / WIDS radyo modları | Arka Plan, Adanmış (önerilir) |
| Paket Dinleyicisi Modu | Evet |
| Spektrum Analizörü | Evet |
| Boyutlar | |
| Uzunluk x Genişlik x Yükseklik | 6,6 x 4,6 x 1,1 inç (168 x 117 x 28 mm) |
| Ağırlık | 0.99 lbs (0.45 kg) |
| Paket (nakliye) Ağırlığı | 1.54 lbs (0.7 kg) |
| Montaj Seçenekleri | Duvar Plakası, Opsiyonel Masa Montajı FAP-MNT-WJ-20 |
| Birlikte Verilen Aksesuarlar | Tavan, T-Ray ve Duvar için Standart Montaj kiti |
| Çevre | |
| Güç kaynağı | 802.3at PoE: GPI-130 İsteğe bağlı DC güç adaptörü SP-FAP23J-PAX-10 |
| Güç Tüketimi (Maksimum) | 17W |
| PSE işlevselliği | Evet |
| Nem | %10 - 90 yoğuşmasız |
| Çalışma / Depolama Sıcaklığı | 32–122°F (0 - 50°C) / -22–158°F (-30–70°C) |
| Yönerge -leri | Alçak Gerilim Direktifi • RoHS |
| UL2043 Plenum Malzemesi | Hayır |
| Arızalar arasındaki ortalama süre | > 10 Yıl |
| IP Derecelendirmesi | YOK |
| Dahili Aşırı Gerilim Koruması | Evet |
| Isabetsiz PoE Yük Devretme | YOK |
| Sertifikalar | |
| WiFi Alliance Sertifikalı | Hayır |
| DFS | Hayır |
| Garanti | |
| Sınırlı Ömür Boyu Garanti | Evet |
Fiyatlandırma Notları:
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Kategori | Access Point |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | FAP-23JF |
| Marka | Fortinet |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.