| Fiyat | : | 2.218,11 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 120.709,55 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Bellek Hızı | 2933 MT/s |
| Bellek Kanalı | 2 |
| Bellek Tipi | ECC Registered |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Bellek Yuvaları | 4 DIMM slot |
| Bölgesel Uyum | EU Server |
| Çekirdek Sayısı | 4 çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0,1,5,10 |
| Disk | Opsiyonel |
| Disk Yuvası | 2 x LFF |
| Form Faktör | Tower (Kule Tipi) |
| Güç Kaynağı | 500W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | Intel Xeon E-2434 |
| İşlemci Adedi | 1 |
| İşlemci Hızı | 3.4 GHz |
| İşlemci Türü | Xeon |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| L3 Önbellek | 8 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| RAID Kartı | HPE Smart Array E208i-a |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Yönetim Modülü | HPE iLO 5 |
| Model | HPE ProLiant DL20 Gen11 |
| Boyutlar (GxDxY) | 434 mm × 169 mm × 426 mm |
| Ağırlık | 11 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | P65394-421 |
| Marka | HP Enterprise |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.