| Fiyat | : | 7.431,15 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 405.045,23 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Hızı | 4800 MT/s |
| Bellek Kanalı | 12 |
| Bellek Tipi | ECC Registered |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Yuvaları | 32 DIMM slot |
| Bölgesel Uyum | EU Server |
| Çekirdek Sayısı | 16 çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Disk | Opsiyonel |
| Disk Yuvası | 8 x SFF |
| Form Faktör | Rack Tipi 1U |
| Güç Kaynağı | 2 x 800W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | AMD EPYC 9124 |
| İşlemci Adedi | 1 |
| İşlemci Hızı | 3.0 GHz |
| İşlemci Türü | EPYC |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| L3 Önbellek | 64 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 4 TB |
| Network Controller | Broadcom BCM5719 |
| RAID Kartı | HPE Smart Array |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Yönetim Modülü | HPE iLO 6 |
| Model | HPE ProLiant DL365 Gen11 |
| Boyutlar (GxDxY) | 445 mm × 730 mm × 43 mm |
| Ağırlık | 15 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | P59707-421 |
| Marka | HP Enterprise |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.