| Fiyat | : | 3.898,55 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 212.495,65 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Hızı | 2933 MT/s |
| Bellek Kanalı | 6 |
| Bellek Tipi | ECC Registered |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Bellek Yuvaları | 24 DIMM slot |
| Bölgesel Uyum | EU Server |
| Çekirdek Sayısı | 8 çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Disk | Opsiyonel |
| Disk Yuvası | 12 × LFF |
| Form Faktör | Rack Tipi 2U |
| Güç Kaynağı | 800W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | Intel Xeon Silver 4208 |
| İşlemci Adedi | 1 |
| İşlemci Hızı | 2.1 GHz |
| İşlemci Türü | Xeon |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| L3 Önbellek | 11 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 1 TB |
| RAID Kartı | HPE Smart Array P816i-a |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Yönetim Modülü | HPE iLO 5 |
| Model | HPE ProLiant DL380 Gen10 |
| Boyutlar (GxDxY) | 438 mm × 700 mm × 87 mm |
| Ağırlık | 18 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | P20172-B21 |
| Marka | HP Enterprise |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.