| Fiyat | : | 1.043,25 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 56.773,67 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Bellek Hızı | 3200 MT/s |
| Bellek Tipi | ECC Registered |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Bellek Yuvaları | 2 DIMM slot |
| Bölgesel Uyum | EU Server |
| Çekirdek Sayısı | 2 Çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0,1,5,10 |
| Disk | Opsiyonel |
| Disk Yuvası | 4 x LFF |
| Form Faktör | Micro / Mini |
| Güç Kaynağı | 180W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | Intel Pentium Gold G6405 |
| İşlemci Adedi | 1 |
| İşlemci Hızı | 4.1 GHz |
| İşlemci Türü | Pentium |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| L3 Önbellek | 4 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Model | HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus v2 |
| Boyutlar (GxDxY) | 245 mm × 119 mm × 245 mm |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | P54644-421 |
| Marka | HP Enterprise |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.