| Fiyat | : | 2.001,44 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 108.918,09 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Bellek Hızı | 4400 MT/s |
| Bellek Kanalı | 2 |
| Bellek Tipi | ECC Registered |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Yuvaları | 2 DIMM slot |
| Bölgesel Uyum | EU Server |
| Çekirdek Sayısı | 4 çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0,1,5,10 |
| Disk | 1TB |
| Disk Yuvası | 4 x LFF |
| Form Faktör | Micro / Mini |
| Güç Kaynağı | 180W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | Intel Xeon E-2434 |
| İşlemci Adedi | 1 |
| İşlemci Hızı | 3.4 GHz |
| İşlemci Türü | Xeon |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| L3 Önbellek | 8 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 1 TB |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Model | HPE ProLiant MicroServer Gen11 |
| Boyutlar (GxDxY) | 250 mm × 230 mm × 95 mm |
| Ağırlık | 6.5 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | P68821-421 |
| Marka | HP Enterprise |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.