| Fiyat | : | 5.066,99 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 277.447,83 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Hızı | 4400 MT/s |
| Bellek Kanalı | 8 |
| Bellek Tipi | ECC Registered |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Yuvaları | 16 DIMM slot |
| Bölgesel Uyum | EMEA Server |
| Çekirdek Sayısı | 16 çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Disk | Opsiyonel |
| Disk Yuvası | 8 x SFF |
| Form Faktör | Tower (Kule Tipi) |
| Güç Kaynağı | 1000W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | Intel Xeon Silver 4514Y |
| İşlemci Adedi | 1 |
| İşlemci Hızı | 2.2 GHz |
| İşlemci Türü | Xeon |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| L3 Önbellek | 37.5 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 2 TB |
| RAID Kartı | HPE Smart Array MR408i-o |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Yönetim Modülü | HPE iLO 6 |
| Model | HPE ProLiant ML110 Gen11 |
| Boyutlar (GxDxY) | 445 mm × 480 mm × 175 mm |
| Ağırlık | 16 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | P70279-421 |
| Marka | HP Enterprise |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.