| Fiyat | : | 3.275,81 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 178.269,31 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Hızı | 3200 MT/s |
| Bellek Kanalı | 4 |
| Bellek Tipi | ECC Registered |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Yuvaları | 4 DIMM slot |
| Bölgesel Uyum | EU Server |
| Çekirdek Sayısı | 8 çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0,1,5,10 |
| Disk | Opsiyonel |
| Disk Yuvası | 4 x LFF |
| Form Faktör | Tower (Kule Tipi) |
| Güç Kaynağı | 800W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | Intel Xeon Bronze 3408U |
| İşlemci Adedi | 1 |
| İşlemci Hızı | 2.1 GHz |
| İşlemci Türü | Xeon |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| L3 Önbellek | 15 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 512 GB |
| Network Controller | Broadcom BCM5719 |
| RAID Kartı | HPE Smart Array |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Yönetim Modülü | HPE iLO 6 |
| Model | HPE ProLiant ML110 Gen11 |
| Boyutlar (GxDxY) | 190 mm × 475 mm × 460 mm |
| Ağırlık | 15 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | P55637-421 |
| Marka | HP Enterprise |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.