| Fiyat | : | 6.996,20 USD + KDV |
| KDV Dahil | : | 381.345,80 TL |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Hızı | 3200 MT/s |
| Bellek Kanalı | 8 |
| Bellek Tipi | DDR5 ECC Registered |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Yuvaları | 8 DIMM slot |
| Bölgesel Uyum | EU Server |
| Çekirdek Sayısı | 16 çekirdek |
| Depolama Desteği | Opsiyonel |
| Desteklenen RAID | RAID 0,1,5,10 |
| Disk | Opsiyonel |
| Disk Yuvası | 8 x SFF |
| Form Faktör | Tower (Kule Tipi) |
| Güç Kaynağı | 1000W |
| Güç Kaynağı Desteği | Evet |
| İşlemci | Intel Xeon Gold 4416+ |
| İşlemci Adedi | 1 |
| İşlemci Hızı | 2.1 GHz |
| İşlemci Türü | Xeon |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| L3 Önbellek | 39 MB |
| Maks. Bellek Kapasitesi | 8 TB |
| RAID Kartı | HPE Smart Array MR408i-o |
| TPM Versiyonu | 2.0 |
| Yönetim Modülü | HPE iLO 5 |
| Model | HPE ProLiant ML350 Gen11 |
| Boyutlar (GxDxY) | 445 mm × 455 mm × 175 mm |
| Ağırlık | 20 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | P53569-421 |
| Marka | HP Enterprise |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.