Lütfen Teklif İsteyin |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ağırlık | 3.5 kg |
| Antivirüs | Evet |
| Boyutlar | 44.2 cm × 22 × 4.3 cm |
| CASB (Cloud Access Security Broker) | Evet |
| Cloud & Switch Entegrasyonu | Evet |
| DLP (Data Loss Prevention) | Evet |
| Donanım Form Faktörü | 1U |
| Dual Power Supplies | Çift güç kaynağı ile yüksek erişilebilirlik |
| Enerji Tüketimi | 810 W |
| IPS | Gelişmiş saldırı tespiti ve engelleme |
| Sandbox İntegration | Evet |
| Spam Koruması | Evet |
| USB Portları | Evet |
| Uygulama Kontrolü | Evet |
| Web Filtreleme | Evet |
| Yönetim Arayüzü | Web tabanlı GUI, CLI, SNMP |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | RG-CS83-24GT4XS-PD |
| Marka | Ruijie |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.