Lütfen Teklif İsteyin |
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ağırlık | 0,74 kg |
| Antivirüs | Evet |
| Boyutlar | 18.5 cm × 7.35 cm × 3.9 cm |
| CASB (Cloud Access Security Broker) | Evet |
| Cloud & Switch Entegrasyonu | Evet |
| Çalışma Ortamı | Rack-mountable |
| DLP (Data Loss Prevention) | Evet |
| Dual Power Supplies | Çift güç kaynağı ile yüksek erişilebilirlik |
| Enerji Tüketimi | 550 W |
| IPS | Gelişmiş saldırı tespiti ve engelleme |
| Redundancy Özellikleri | Çift güç kaynağı (non-hot swappable) |
| Sandbox İntegration | Evet |
| Spam Koruması | Evet |
| Uygulama Kontrolü | Evet |
| Web Filtreleme | Evet |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | RG-PA550I II-F |
| Marka | Ruijie |
| Stok Durumu | Var |
İlgili Ürünler
Ürün Etiketleri
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.