• Tüm Kategoriler
  • Tp-Link SG2210P 8 Port Gigabit Smart POE Swıch

    Fiyat:
    1.350,14 TL
    Havale / EFT:
    1.336,64 TL
    Sınırlı Sayıda
    Kategori:Switch
    Marka:Tp-Link
    Standartlar:IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
    Üretici Kodu:T1500G-10PS(TL-SG2210P)
    Port Sayısı:8 Port
    Veri Transfer Hızı:10/100/1000 (Gigabit)
    POE Desteği:Var
    SFP Port:Var
    Yönetim:Yönetilebilir
    Rackmount:Yok
    Mac adres:8K
    Ön bellek:512KB
    Kablolama:10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX: MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
    Veri transfer hızı:14.9Mpps
    Fiber desteği:2 1000Mbps SFP Slots
    Performans:20Gbps
    Trafik Yönetimi:100~240VAC, 50/60Hz
    Boyutlar:209 x 126 x 26mm
    Arabirim:8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    2 1000Mbps SFP Slots
    (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    Sistem Gereksinimleri:Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista? or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
    Model Link:Üretici Sayfası
    Diğer Özellikler
    Stok KoduTP-LINK SG2210P 8 PORT
    MarkaTp-Link
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)1095
    6935364080259

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.