Tp-Link T3700G-28TQ 28 Port Gigabit Yönetilebilir*

Tp-Link T3700G-28TQ 28 Port Gigabit Yönetilebilir*
Fiyat:
32.798,74 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Kategori:Switch
Marka:Tp-Link
Standartlar:IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Üretici Kodu:T3700G-28TQ
Port Sayısı:28 Port
Veri Transfer Hızı:10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği:Yok
SFP Port:Var
Yönetim:Yönetilebilir
Rackmount:Var
Mac adres:32K
Ön bellek:32MB
Kablolama:10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m)
100BASE-TX / 1000Base-T: UTP kategori 5, 5e veya üzeri kablo (maksimum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR 10GBASE-SR
Veri transfer hızı:95,2Mpps
Led Göstergesi:Var
Güç Gereksinimi: 47W
Boyutlar:Yükseklik: 44 mm
Genişlik: 440 mm
Derinlik: 330 mm
Arabirim:24 x RJ-45
4 x SPF(2 sabit ve 2 isteğe bağlı 10G SFP + Yuvası)
1 x USB
Model Link:Üretici Sayfası
Diğer Özellikler
Stok KoduT3700G-28TQ
MarkaTp-Link
Stok DurumuSipariş ile temin edilebilir
Garanti (Yıl)1095

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.