• Tüm Kategoriler
  • Tp-Link TL-SG2428P 28 Port Gigabi Poe Smart Switc*

    Fiyat:
    3.629,12 TL
    Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
    Kategori:Switch
    Marka:Tp-Link
    Standartlar:TL-SG2428P
    Port Sayısı:28 Port
    Veri Transfer Hızı:10/100/1000 (Gigabit)
    POE Desteği:Var
    SFP Port:Var
    Yönetim:Yönetilebilir
    Rackmount:Var
    Mac adres:8K
    Ön bellek:4.1 Mbit
    Kablolama:? 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    Veri transfer hızı:41.7 Mpps
    Fiber desteği:Var
    Güç Gereksinimi:Max: 308.6 W
    Boyutlar:Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 440 mm x Derinlik: 220 mm
    Arabirim:24× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4× Gigabit SFP Slots
    Model Link:Üretici Sayfası
    Diğer Özellikler
    Stok KoduTL-SG2428P
    MarkaTp-Link
    Stok DurumuSipariş ile temin edilebilir
    Garanti (Yıl)1095

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.