• Tüm Kategoriler
  • Tp-Link TL-SL1218P 16 Port POE Switch*

    Fiyat:
    1.905,81 TL
    Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
    Kategori:Switch
    Marka:Tp-Link
    Üretici Kodu: TL-SL1218P
    Port Sayısı:16 Port
    Veri Transfer Hızı:10/100
    POE Desteği:Var
    SFP Port:Yok
    Yönetim:Yönetilemez
    Rackmount:Var
    Mac adres:8K
    Kablolama:10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m)
    EIA/TIA-568 100? STP (maksimum 100m)
    100BASE-TX: UTP kategori 5, 5e kablo (maksimum 100m)
    EIA/TIA-568 100? STP (maksimum 100m)
    1000BASE-T: UTP kategori 5, 5e, 6 veya üstü kablo (maksimum 100m)
    ÇED/TIA-568 100? STP (maksimum 100m)
    1000BASE-X MMF, SMF
    Veri transfer hızı:5.36 Mpps
    Güç Gereksinimi:100-240V AC, 50/60 Hz
    Boyutlar:Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 440 mm x Derinlik: 180 mm
    Arabirim:18 x RJ-45
    1× Combo Gigabit SFP
    Model Link:Üretici Sayfası
    Diğer Özellikler
    Stok KoduTL-SL1218P
    MarkaTp-Link
    Stok DurumuSipariş ile temin edilebilir
    Garanti (Yıl)1095

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.