• Tüm Kategoriler
  • Zyxel SFP-LX-10-D Single Mode Gigabit Transciever

    Zyxel SFP-LX-10-D Single Mode Gigabit Transciever
    Görsel 1
    Fiyat:
    565,33 TL
    565.33 www.hepsikurumsal.com
    Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
    Kategori: SFP Modülü
    Marka: ZyXEL
    Model Link: Üretici Sayfası
    Diğer Özellikler
    Stok KoduSFP-LX-10-D
    MarkaZyxel
    Stok DurumuSipariş ile temin edilebilir
    Garanti (Yıl)3

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.