• Tüm Kategoriler
  • Zyxel SFP-SX-D Multi Mode Gigabit Transceiver

    Zyxel SFP-SX-D Multi Mode Gigabit Transceiver
    Görsel 1
    Fiyat:
    663,20 TL
    663.20 www.hepsikurumsal.com
    Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
    Kategori:SFP Modülü
    Marka:ZyXEL
    Model Link:Üretici Sayfası
    Diğer Özellikler
    Stok KoduSFP-SX-D
    MarkaZyxel
    Stok DurumuSipariş ile temin edilebilir
    Garanti (Yıl)1095

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.